factusimple

7.11
oy
0

Akıllı telefonunuzdan işletmenizin finansal bilgilerini yönetin

3k

Bu uygulamayı oyla

factusimple, akıllı telefonunuzun konforundan güncel ödemelerinizin takibini yapmanıza yardımcı olabilecek mükemmel bir araçtır.

Bir işletme sahibi misiniz ve mevcut stoklarınızı, müşterilerinizi, faturalarınızı, iştirakçilerinizi ve harcamalarınızı takip etmek istiyor musunuz? factusimple, işinizi kolaylaştırır; çünkü sistemi, bütün bu bilgileri içerir ve mümkün olan en kolay ve rahat şekilde, her yerde ve her zaman sayılarınızı kontrol etmenizi sağlar.

factusimple, araçları bazı kategorilere ayrılmıştır: bütçe, müşteriler, teslimat notları, tedarikçiler, faturalar, stok, alımlar ve raporlar. Bütçe sekmesinde, oluşturduğunuz bütçeyi kontrol edebilir veya yeni bir bütçe oluşturabilirsiniz. Teslimat notları sekmesi aynı şekilde çalışır. Fatura sekmesinden, gönderdiğiniz ve almış olduğunuz faturaları, henüz ödeme yapmamış müşterileri ve hangi faturaları ödemek zorunda olduğunuzu kontrol edebilirsiniz. factusimple aynı zamanda stokta bulunan eşyaları, satın almanız gereken eşyaları kontrol etmenizi, tedarikçilerinize başvurmanızı ve satış raporları oluşturmanızı sağlar.

İşletmenizin finansmanını yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X